PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Kwiecień 2024 123456789101112131415161718192021222324252627282930  

Zakopane

Zaproszenia

Policja Zakopane i POLSKIE TATRY S.A. razem dla bezpieczeństwa i zdrowia!

Poniedziałek, 8 kwietnia 2024 r.
Autor: asp.sztab. Roman Wieczorek

Policja Zakopane i POLSKIE TATRY S.A. razem dla bezpieczeństwa i zdrowia!8 kwietnia 2024 roku już od godziny 9.00 zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję krwiodawstwa w Zakopanem przy ul. Jagiellońskiej 31, parking przy Termach Zakopiańskich, gdzie parkował będzie specjalistyczny krwiobus RCKiK.


Policjanci i pracownicy Policji oraz ratownicy i pracownicy Term Zakopiańskich będą oddawali krew w ramach akcji „razem dla bezpieczeństwa i zdrowia” oraz corocznej akcji „105 litrów krwi na 105 rocznicę powstania Policji”. W przypadku dogodnych warunków atmosferycznych odbędzie się pokaz policyjnego sprzętu oraz wyposażenia, a ratownicy Term Zakopiańskich będą prowadzili szkolenia dla dzieci i młodzieży na temat bezpieczeństwa nad wodą. 

  • Dodatkowo każdy honorowy dawca krwi otrzyma rabat na wszystkie standardowe bilety do Term Zakopiańskich !

Zapraszamy Wszystkich chętnych do włączenia się w akcję krwiodawstwa, ratowników oraz służby mundurowe !

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.