PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Terma Bania zaprasza

Sobota, 2 lipca 2011 r.
Autor: AKS

fot. Anna Karpiel-SembereckaJuż od ponad tygodnia Terma Bania w Białce Tatrzańskiej tętni życiem. Atrakcji jest wiele, a 2 lipca będzie ich jeszcze więcej. Terma Bania wraz z Radiem Zet zaprasza na Lato Zet w Białce Tatrzańskiej.


W ramach imprezy odbędą się koncerty laureatów telewizyjnego show “Bitwa na Głosy”: Piotra Kupichy, Urszuli Dudziak i Haliny Mlynkovej.

Pierwsza sobota lipca upłynie pod znakiem przeróżnych – głównie muzycznych atrakcji na Bani. Na scenę u podnóża Kotelnicy zawitają gwiazdy programu „Bitwa na Głosy”. Piotr Kupicha, Urszula Dudziak i Halinka Młynkowa. Rywalizacja znanych wszystkim wykonawców polskiej sceny muzycznej zyskała w czasie telewizyjnego show ogromną rzeszę fanów. Teraz będzie okazja, by ponownie posłuchać ich przebojów. Na żywo i w okolicznościach pięknej, tatrzańskiej przyrody. Pojawią się już o godzinie 17.00.

Jednak to nie jedyne punkty programu tegorocznego Lata ZET na Bani. Już od południa będzie działać miasteczko Radia Zet, a w nim rozmaite atrakcje dla wszystkich. Bez względu na wiek. Nie tylko konkursy i animacje dla najmłodszych w specjalnie wydzielonej strefie Fundacji Radia Zet. Także starsi uczestnicy pikniku znajdą coś dla siebie. Szczególnie zwolennicy dobrego uczesania i niebanalnych fryzur. Na Banię zawita Jacek Olejniczak* – fryzjer i stylista, który tym razem zajmie się kreacją gwiazd w Białce Tatrzańskiej. Przy tej okazji wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad – dotyczących stylizacji i kreowania wizerunku – których w czasie trwania imprezy udzielać będą styliści oraz fryzjerzy ze szkoły Jacka Olejniczaka.

Lipcowy weekend na Bani zapowiada się niezwykle ciekawie. Warto przy tym wspomnieć, że to początek przedsięwzięć rozrywkowych tego lata w Białce Tatrzańskiej. Wakacje A.D. 2011 to początek projektu “Kultura na Bani”, co owocować będzie cyklicznymi imprezami pod auspicjami nowootwartego kompleksu basenów termalnych. To kolejny atut Białki Tatrzańskiej w czasie tegorocznego lata na Podhalu.

Więcej na: www.termabania.pl


Jacek Olejniczak zajmuje się kreacją wizyjną. Jest fryzjerem stylistą, a kunszt fryzjerski w połączeniu z niebanalnym talentem rozwijał podczas licznych polskich i zagranicznych pokazów. To zaowocowało niewyobrażalnymi wprost umiejętnościami. Mistrz pracuje na poszczególnych partiach włosów, żongluje ich warstwami, a efekt końcowy zdumiewa nawet doświadczonych kolegów po fachu. Przez ostatnie lata Jacek Olejniczak był głównym stylistą odpowiedzialnym za wygląd gwiazd światowego formatu podczas wielu muzycznych imprez. Obecnie bardzo mocno angażuje się w reżyserowanie sesji fotograficznych. Podczas wielu z nich odpowiadał za wizerunek m. in. Iwony Pavlović, Doroty Gardias, Martyny Wojciechowskiej i reprezentacji polskich siatkarek.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł
  • Bańka choinkowa IIIBańka choinkowa IIIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    16 zł
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    40 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.