PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Saunowanie: misja południe

Sobota, 28 stycznia 2012 r.
Autor: AKS

Saunowanie: misja południeSaunowe noce w Termie Bania stały się już tradycją. Przez najbliższe trzy miesiące goście Saunarium będą mogli wziąć udział w kolejnych, zaskakujących wydarzeniach – tym razem swym charakterem nawiązujących do gorących, południowych regionów świata.


Pierwsza, wyjątkowo gorąca saunowa noc odbędzie się już 28 stycznia. W swej oprawie, przygotowanych seansach i atrakcjach odwoływać się będzie do Brazylii i karnawałowej mekki turystów z całego świata, czyli Rio de Janeiro.

- Rio de Sauneiro to z naszej strony karnawałowo-saunowa propozycja, a jednocześnie pierwsza z cyklu wyjątkowo gorących saunowych imprez. Goście będą mogli skorzystać z relaksu jakie dają prowadzone przez saunamajstrów seanse, ale także z dodatkowych atrakcji – mówi Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Managaer Saunarium Termy Bania.

Zapewnia, iż w trakcie imprezy nie zabraknie typowych karnawałowych akcentów – Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do zabrania ze sobą karnawałowych masek. Spośród nich wybierzemy najciekawszą, którą uhonorujemy specjalną nagrodą - zabiegiem w Instytucie Wellness&SPA Termy Bania.

Nie zabraknie również i atrakcji kulinarnych – przekąsek inspirowanych gorącą Brazylią, a także specjalnie przygotowanych koktajli. Charakteru dopełniać będą egzotyczne rytmy, oparte na latynoskich muzycznych tradycjach.

- Mamy wielką nadzieję, że podobnie jak w przypadku ostatnich saunowych nocy, impreza spotka się z dużym zainteresowaniem. Nie tylko wśród fanów tej formy relaksu, ale także wśród tych, którzy pragną spędzić karnawałowy wieczór w nietypowej formie i atmosferze. Jak można się domyślić - wyjątkowo gorącej - podsumowuje Kinga Cierniak.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm.
    30 zł
  • Falkon szklany IIFalkon szklany IIFalkon szklany w postaci cylindra z lekko wklęsłymi ścianami, z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 35 cm, średnica 14 cm.
    170 zł
  • Torebka filcowa XIVTorebka filcowa XIVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.