PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Saunowanie: misja południe

Sobota, 28 stycznia 2012 r.
Autor: AKS

Saunowanie: misja południeSaunowe noce w Termie Bania stały się już tradycją. Przez najbliższe trzy miesiące goście Saunarium będą mogli wziąć udział w kolejnych, zaskakujących wydarzeniach – tym razem swym charakterem nawiązujących do gorących, południowych regionów świata.


Pierwsza, wyjątkowo gorąca saunowa noc odbędzie się już 28 stycznia. W swej oprawie, przygotowanych seansach i atrakcjach odwoływać się będzie do Brazylii i karnawałowej mekki turystów z całego świata, czyli Rio de Janeiro.

- Rio de Sauneiro to z naszej strony karnawałowo-saunowa propozycja, a jednocześnie pierwsza z cyklu wyjątkowo gorących saunowych imprez. Goście będą mogli skorzystać z relaksu jakie dają prowadzone przez saunamajstrów seanse, ale także z dodatkowych atrakcji – mówi Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Managaer Saunarium Termy Bania.

Zapewnia, iż w trakcie imprezy nie zabraknie typowych karnawałowych akcentów – Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do zabrania ze sobą karnawałowych masek. Spośród nich wybierzemy najciekawszą, którą uhonorujemy specjalną nagrodą - zabiegiem w Instytucie Wellness&SPA Termy Bania.

Nie zabraknie również i atrakcji kulinarnych – przekąsek inspirowanych gorącą Brazylią, a także specjalnie przygotowanych koktajli. Charakteru dopełniać będą egzotyczne rytmy, oparte na latynoskich muzycznych tradycjach.

- Mamy wielką nadzieję, że podobnie jak w przypadku ostatnich saunowych nocy, impreza spotka się z dużym zainteresowaniem. Nie tylko wśród fanów tej formy relaksu, ale także wśród tych, którzy pragną spędzić karnawałowy wieczór w nietypowej formie i atmosferze. Jak można się domyślić - wyjątkowo gorącej - podsumowuje Kinga Cierniak.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Torebka filcowa XVTorebka filcowa XVOkrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki.   Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.