PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Saunowanie: misja południe

Sobota, 28 stycznia 2012 r.
Autor: AKS

Saunowanie: misja południeSaunowe noce w Termie Bania stały się już tradycją. Przez najbliższe trzy miesiące goście Saunarium będą mogli wziąć udział w kolejnych, zaskakujących wydarzeniach – tym razem swym charakterem nawiązujących do gorących, południowych regionów świata.


Pierwsza, wyjątkowo gorąca saunowa noc odbędzie się już 28 stycznia. W swej oprawie, przygotowanych seansach i atrakcjach odwoływać się będzie do Brazylii i karnawałowej mekki turystów z całego świata, czyli Rio de Janeiro.

- Rio de Sauneiro to z naszej strony karnawałowo-saunowa propozycja, a jednocześnie pierwsza z cyklu wyjątkowo gorących saunowych imprez. Goście będą mogli skorzystać z relaksu jakie dają prowadzone przez saunamajstrów seanse, ale także z dodatkowych atrakcji – mówi Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Managaer Saunarium Termy Bania.

Zapewnia, iż w trakcie imprezy nie zabraknie typowych karnawałowych akcentów – Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do zabrania ze sobą karnawałowych masek. Spośród nich wybierzemy najciekawszą, którą uhonorujemy specjalną nagrodą - zabiegiem w Instytucie Wellness&SPA Termy Bania.

Nie zabraknie również i atrakcji kulinarnych – przekąsek inspirowanych gorącą Brazylią, a także specjalnie przygotowanych koktajli. Charakteru dopełniać będą egzotyczne rytmy, oparte na latynoskich muzycznych tradycjach.

- Mamy wielką nadzieję, że podobnie jak w przypadku ostatnich saunowych nocy, impreza spotka się z dużym zainteresowaniem. Nie tylko wśród fanów tej formy relaksu, ale także wśród tych, którzy pragną spędzić karnawałowy wieczór w nietypowej formie i atmosferze. Jak można się domyślić - wyjątkowo gorącej - podsumowuje Kinga Cierniak.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
    30 zł
  • Torebka filcowa VIITorebka filcowa VIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...
    160 zł
  • Portfel IIPortfel IIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.