Kościelisko
Kultura
Lato w Kościelisku
Czwartek, 28 czerwca 2012 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zaprasza serdecznie na Festyn na otwarcie cyklu imprez pod nazwą "Lato w Kościelisku". Festyn odbędzie się w dniu 1 lipca 2012 r. tj. w niedzielę na scenie plenerowej w Kościelisku na Chotarzu. Początek o godzinie 16.30. W programie m.in. występy zespołów regionalnych z terenu Gminy Kościelisko, występ grupy gimnastycznej "Szarotki" działającej przy GOKR Kościelisko, a o godzinie 19.30 koncert zespołu "JazGot" z liderem Janem Trebunią -Tutką.
Zobacz w naszym sklepie:
- Ludowe etui na tablet VII
Ludowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Wisiorek "Ogródek 2"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm. 30 zł



