Nowy Targ
Kultura
„Zraniony Pasterz” w Gimnazjum nr 1
Środa, 23 grudnia 2009 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
W poniedziałkowy wieczór dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu zaprosili rodziców, władze miasta i uczniów na bożonarodzeniowy spektakl, który w tym roku nosił tytuł „Zraniony Pasterz”. Jest to historia Jezusa szukającego zaginionej owieczki natrafiającego na młodego człowieka, który zgubił swoją drogę w życiu. Jezus prosi go o pomoc w znalezieniu owej owieczki, w zamian oferując możliwość odnalezienia życiowej drogi.
Spektakl został przygotowany przez Paulinę Glonek i siostrę Małgorzatę Kościółek przy współpracy Doroty Kret i Iwony Warpechy. Gimnazjum organizuje bożonarodzeniowe przedstawienia co roku i co roku na inny temat.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce VI
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Spinka góralska VI
Metalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm. 240 zł - Naszyjnik "Kulki"
Naszyjnik z kulek turkusu /średnica 1 cm / oraz kulek agatu różowego /średnica 0,8 cm/. Obw. 46,5 cm 85 zł
Galerie zdjęć:



