Nowy Targ
Zaproszenia
Wigilia w mieście 2009
Niedziela, 20 grudnia 2009 r.
Autor: ZP o/Nowy Targ
Autor: ZP o/Nowy Targ
Związek Podhalan Oddział w Nowym Targu oraz Urząd Miasta Nowy Targ zapraszają na Wigilię w mieście 2009 w dniu 20 grudnia w godz. 16.00-19.00 na placu przed Ratuszem.
W programie:
Życzenia Świąteczne
Szopka kolędnicza – Zespół „Mali Śwarni”
Przyjazd Św. Rodziny z aniołkami
Góralskie pastorałki – zespół „Mali Hyrni”
Wspólne kolędowanie z Miejskim Nauczycielskim Chórem „Gorce”
Wigilijny poczęstunek
Zobacz w naszym sklepie:
- Okładka na zeszyt II
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23...30 zł - "Na Was zawsze można liczyć"
"Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...40 zł - Magnes Folk na lodówkę X
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł



