Nowy Targ
Zaproszenia
Wigilia w mieście 2009
Niedziela, 20 grudnia 2009 r.
Autor: ZP o/Nowy Targ
Autor: ZP o/Nowy Targ
Związek Podhalan Oddział w Nowym Targu oraz Urząd Miasta Nowy Targ zapraszają na Wigilię w mieście 2009 w dniu 20 grudnia w godz. 16.00-19.00 na placu przed Ratuszem.
W programie:
Życzenia Świąteczne
Szopka kolędnicza – Zespół „Mali Śwarni”
Przyjazd Św. Rodziny z aniołkami
Góralskie pastorałki – zespół „Mali Hyrni”
Wspólne kolędowanie z Miejskim Nauczycielskim Chórem „Gorce”
Wigilijny poczęstunek
Zobacz w naszym sklepie:
- Muzycko piknie gros... - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...40 zł - Portfel III
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki. Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny 35 zł - Wisiorek "Ogródek 3"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm. 30 zł



