Nowy Targ
Zaproszenia
Wigilia w mieście 2009
Niedziela, 20 grudnia 2009 r.
Autor: ZP o/Nowy Targ
Autor: ZP o/Nowy Targ
Związek Podhalan Oddział w Nowym Targu oraz Urząd Miasta Nowy Targ zapraszają na Wigilię w mieście 2009 w dniu 20 grudnia w godz. 16.00-19.00 na placu przed Ratuszem.
W programie:
Życzenia Świąteczne
Szopka kolędnicza – Zespół „Mali Śwarni”
Przyjazd Św. Rodziny z aniołkami
Góralskie pastorałki – zespół „Mali Hyrni”
Wspólne kolędowanie z Miejskim Nauczycielskim Chórem „Gorce”
Wigilijny poczęstunek
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce VI
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Torebka filcowa X
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Słownik biograficzny "Podhalanie" tom II
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł



