Nowy Targ
Zaproszenia
Wykład audytoryjny „Objawy cukrzycy, profilaktyka”
Czwartek, 11 lutego 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Targu i PPWSZ zapraszają na wykład audytoryjny dr Stanisławy Talaga „Objawy cukrzycy, profilaktyka”.
11 lutego, godz. 16.00 - UM Sala Obrad
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa I
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł - Spinka góralska XVIII
Metalowa średnia spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł



