Nowy Targ
Zaproszenia
Wykład audytoryjny „Objawy cukrzycy, profilaktyka”
Czwartek, 11 lutego 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Targu i PPWSZ zapraszają na wykład audytoryjny dr Stanisławy Talaga „Objawy cukrzycy, profilaktyka”.
11 lutego, godz. 16.00 - UM Sala Obrad
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Mix 1"
Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - Naszyjnik "Porzeczki"
Naszyjnik z drobnych Korali rekonstruowanych oraz z przekładek - drobniutkich koralików szklanych. Obwód 49,5 cm. Średnica koralików z korala 0,7 i 0,5 cm. Zapięcie...65 zł - Spinka góralska II
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z szarotką w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm. 290 zł



