Nowy Targ
Zaproszenia
Hokej – wystawa fotografii Tadeusza Bącala
Piątek, 30 kwietnia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Tadeusza Bącala „Hokej” w dniu 30 kwietnia o godz. 17.00 do Galerii Stara Kotłownia w piwnicach MOK.
Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- „Baby i Dezerterzy”
Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...40 zł - Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł - Śpiewki i nuty - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne 2:21 2 Krzesane 4:26 3 Janosikowe 5:44 4 Ozwodne zbojnickie 2:24 5 Duchowe 4:55 6...40 zł



