Nowy Targ
Zaproszenia
Hokej – wystawa fotografii Tadeusza Bącala
Piątek, 30 kwietnia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Tadeusza Bącala „Hokej” w dniu 30 kwietnia o godz. 17.00 do Galerii Stara Kotłownia w piwnicach MOK.
Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka "Porzeczki"
Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm 70 zł - Sakiewka II
Sakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy 40 zł - „Baby i Dezerterzy”
Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...40 zł



