PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Małopolski Piknik Europejski - Baw się z funduszami!

Niedziela, 22 sierpnia 2010 r.
Autor: AKS

Małopolski Piknik Europejski - Baw się z funduszami!Już trzeci raz na nowotarski Rynek zawita Małopolski Piknik Europejski. 22 sierpnia od godziny 12 na mieszkańców Podhala czeka dobra zabawa, atrakcyjne nagrody i duża dawka wiedzy o funduszach europejskich. Tej imprezy nie może ominąć nikt, kto chciałby skorzystać z unijnego dofinansowania.


Piknik to propozycja na rodzinny weekend – łączy dziecięce marzenia o dobrej zabawie z informowanie rodziców, jak realizować dorosłe „marzenia” dzięki pieniądzom z UE. W konkursie plastycznym dla najmłodszych, każde dziecko, które narysuje swoje skojarzenia z Unią Europejską otrzyma drobny podarunek. Najlepsze prace otrzymają dodatkowe nagrody. Konkursy „Zgadnij jaka to inwestycja”, wiedzy o Unii Europejskiej czy gra terenowa „Bieg po fundusze” to propozycja dla młodzieży i rodzin. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody. Na wszystkich zainteresowanych unijnymi dotacjami, w funduszowym namiocie będą czekać konsultanci. Porady udzielane przez ekspertów są bezpłatne.

Chcesz skorzystać z dotacji unijnych? Przyjdź w niedzielę 22 sierpnia na nowotarski Rynek!

UWAGA! Na pierwszych 20 osób, które do funduszowego namiotu przyniosą zdjęcie tablicy informującej o współfinansowaniu inwestycji ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, czekają atrakcyjne nagrody!

 

Organizatorem imprezy jest:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie

 

Szczegółowe informacje:

www.fundusze.malopolska.pl

 

Małopolski Piknik Europejski - XI Jarmark Podhalański 2010

Rynek w Nowym Targu

Niedziela 22 sierpnia 2010 r.

 

11.30 – Bajdok z Termami Podhalańskimi – Robin Hood–Człek z Locksley cz.I

12.15 – Małopolski Piknik Europejski

12.30 - Bajdok z Termami Podhalańskimi cz.II

13:30 – Małopolski Piknik Europejski - Konkurs „Zgadnij jaka to inwestycja”

14.00 – Magiczny świat operetki – Orkiestra Obligato

15.20 – Małopolski Piknik Europejski - Konkurs „Wiedzy o Unii Europejskiej”

16.50 – zakończenie Małopolskiego Pikniku Europejskiego, rozdanie nagród

17.00 – Koncert Ireny Jarockiej z zespołem

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł
  • Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale"Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    95 zł
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom IIISłownik biograficzny "Podhalanie" tom IIILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - łącznie ponad 350 osób znalazło się w najnowszym słowniku biograficznym "Podhalanie". Słownik...
    90 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.