Nowy Targ
Zaproszenia
„Jak to ze lnem było”
Środa, 23 maja 2012 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
23 maja organizatorzy zapraszają na warsztaty z cyklu Środa z rzemiosłem - „Jak to ze lnem było” do Muzeum Podhalańskiego, Ratusz, Rynek 1. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z technikami tradycyjnego tkania, przędzenia oraz będą mieć możliwość samodzielnego wykonania tkanin.
Opłata za warsztaty: 5 zł od osoby. Ilość miejsc ograniczona. Informacje i zapisy: 18 266 77 76, lub e mail: muzeum@nowytarg.pl
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa VII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...160 zł - Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł - Słownik biograficzny "Podhalanie" tom III
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - łącznie ponad 350 osób znalazło się w najnowszym słowniku biograficznym "Podhalanie". Słownik...90 zł



