Nowy Targ
Zaproszenia
Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku
Czwartek, 15 stycznia 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu,Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego zapraszają na wykład Pani Barbary Słuszkiewicz z cyklu: Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku na przełomie XIX/XX wieku. Kamienica nr 34 w dniu 15 stycznia 2015 r. (czwartek) o godzinie 17.00 Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu, Rynek 1 - Ratusz.
Wstęp wolny, zapraszamy.
Zobacz w naszym sklepie:
- 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem
Dwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...35 zł - Magnes Folk na lodówkę VIII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Torebka filcowa XV
Okrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki. Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...60 zł



