Nowy Targ
Zaproszenia
Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku
Czwartek, 15 stycznia 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu,Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego zapraszają na wykład Pani Barbary Słuszkiewicz z cyklu: Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku na przełomie XIX/XX wieku. Kamienica nr 34 w dniu 15 stycznia 2015 r. (czwartek) o godzinie 17.00 Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu, Rynek 1 - Ratusz.
Wstęp wolny, zapraszamy.
Zobacz w naszym sklepie:
- Magnes Folk na lodówkę VII
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Wisiorek "Ogródek 3"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - Torebka filcowa XVI
Torebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...70 zł



