Nowy Targ
Zaproszenia
„Wigilia w Mieście”
Niedziela, 18 grudnia 2016 r.
Autor: Przemysław Zachura
Autor: Przemysław Zachura
Prezes Związku Podhalan Oddział w Nowym Targu Wojciech Groń - serdecznie zaprasza mieszkańców Nowego Targu na „Wigilię w Mieście” 18 grudnia 2016 r., o godz. 15:00.
W programie:
· Jasełka z zespołem „Mali Śwarni”,
· Kolędowanie z chórem Uniwersytetu III Wieku,
· Życzenia i wspólne łamanie się chlebem,
· Kosztowanie jadła góralskiego.
Zapraszamy na X "Wigilię w Mieście" Nowy Targ. Do zobaczenia na Rynku.
Zobacz w naszym sklepie:
- Słownik biograficzny "Podhalanie" tom II
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł - Wisiorek "Ogródek 3"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 6 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł



