PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Stare Bystre

Wiadomości

Uroczystość otwarcia drogi

Wtorek, 2 października 2012 r.
Autor: PZD w Nowym Targu

fot. PZD w Nowym TarguWicestarosta powiatu nowotarskiego Maciej Jachymiak wraz z zaproszonymi gośćmi dokonał uroczystego otwarcia przebudowanej drogi powiatowej na terenie miejscowości Stare Bystre.


W uroczystym otwarciu udział wzięli m.in. wójt gminy Czarny Dunajec Józef Babicz, przewodnicząca Rady Gminy Beata Palenik, radni powiatowi i gminni, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Robert Waniczek i jego zastępca Krzysztof Szlaga, przedstawiciele wykonawcy, policji i straży pożarnej oraz - przebywająca z gościnną wizytą w powiecie nowotarskim - delegacja z Kaszub, z powiatu kościerskiego. 

Po oficjalnych przemówieniach, wzajemnych podziękowaniach i deklaracjach dalszej współpracy ze strony przedstawicieli powiatu i samorządu gminnego, proboszcz miejscowej parafii ks. Andrzej Bukalski dokonał poświęcenia drogi, a goście uroczystości dokonali symbolicznego otwarcia przecinając wstęgę. 

Wykonawcą przebudowy prawie 4-kilometrowego odcinka drogi powiatowej Rogoźnik - Ciche było Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe LIMDROG. Koszt inwestycji to 1 940 660,25 zł. Była ona finansowana ze środków Funduszu Solidarności Unii Europejskiej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Wisiorek "Ogródek 1"Wisiorek "Ogródek 1"Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm.
    30 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.