PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Tatrzańska Łomnica

Zaproszenia

KOSZENIE POD TATRAMI

Sobota, 24 czerwca 2017 r.
Autor: Ján Bendík

KOSZENIE POD TATRAMIW sobotę 24 czerwca 2017 odbędą się na terenie jeździeckim w Tatrzańskiej Łomnicy 1. zawody w ręcznym koszeniu kosą KOSZENIE POD TATRAMI.


Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym kosa nie jest obca i chcieliby zmierzyć się z innymi w tak atrakcyjnej konkurencji. Rywalizacja odbędzie się w 4 kategoriach: dzieci do lat 18 i kobiety będą kosić powierzchnię 25 m2 kosą o długości do 90 cm, pozostałe kategorie to mężczyźni do 60 i mężczyźni powyżej 60 lat, którzy będą kosić powierzchnię 50 m2 także kosą o długości do 90 cm.

Dla wszystkich uczestników przewidziano poczęstunek oraz program towarzyszący. We wszystkich kategoriach czekają na zwycięzców cenne nagrody. Osoby zainteresowane udziałem w zawodach – wystarczy, jeśli zgłoszą się na miejscu w dniu zawodów w godzinach od 9:00 do 10:00.

Serdecznie zapraszamy !
 
Organizatorzy zawodów
 
Ján Bendík
Kierownik Wydziału Kultury i Sportu
Miasto Vysoké Tatry
Tel.: 052/4780456, 0903 980 280;
E-mail: jan.bendik@vysoketatry.sk
www.vysoketatry.sk

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona"Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    55 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk na lodówkę VIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Sakiewka IISakiewka IISakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep.   Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy
    40 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.