PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Tatrzańska Łomnica

Zaproszenia

KOSZENIE POD TATRAMI

Sobota, 24 czerwca 2017 r.
Autor: Ján Bendík

KOSZENIE POD TATRAMIW sobotę 24 czerwca 2017 odbędą się na terenie jeździeckim w Tatrzańskiej Łomnicy 1. zawody w ręcznym koszeniu kosą KOSZENIE POD TATRAMI.


Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym kosa nie jest obca i chcieliby zmierzyć się z innymi w tak atrakcyjnej konkurencji. Rywalizacja odbędzie się w 4 kategoriach: dzieci do lat 18 i kobiety będą kosić powierzchnię 25 m2 kosą o długości do 90 cm, pozostałe kategorie to mężczyźni do 60 i mężczyźni powyżej 60 lat, którzy będą kosić powierzchnię 50 m2 także kosą o długości do 90 cm.

Dla wszystkich uczestników przewidziano poczęstunek oraz program towarzyszący. We wszystkich kategoriach czekają na zwycięzców cenne nagrody. Osoby zainteresowane udziałem w zawodach – wystarczy, jeśli zgłoszą się na miejscu w dniu zawodów w godzinach od 9:00 do 10:00.

Serdecznie zapraszamy !
 
Organizatorzy zawodów
 
Ján Bendík
Kierownik Wydziału Kultury i Sportu
Miasto Vysoké Tatry
Tel.: 052/4780456, 0903 980 280;
E-mail: jan.bendik@vysoketatry.sk
www.vysoketatry.sk

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Porzeczki"Naszyjnik "Porzeczki"Naszyjnik z drobnych Korali rekonstruowanych oraz z przekładek - drobniutkich koralików szklanych. Obwód 49,5 cm. Średnica koralików z korala 0,7 i 0,5 cm. Zapięcie...
    65 zł
  • Wisiorek "Trójeczka​"Wisiorek "Trójeczka​"Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm.
    50 zł
  • Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż"Naszyjnik "Wielokrzyż" Obwód 43 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral o dwóch odcieniach czerwieni, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez...
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.