PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Zaproszenie na V Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”

Piątek, 19 lutego 2010 r.
Autor: Agata Pacelt

Zaproszenie na V Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”W 2010 roku odbędzie się V Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”, który patronatem honorowym objął JE Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz. Ojciec Święty Jan Paweł II zwracając się do młodych słowami: Szukałem Was… namawiał do odkrycia głębokiej wiary w sobie, ale także do spotkania Boga w drugim człowieku. Takich właśnie spotkań podczas festiwalu jest wiele.


Podczas Eucharystii w zakopiańskich kościołach, wspólnych posiłków, wieczornych posiadów, ale także podczas rywalizacji w czterech kategoriach konkursowych (sztuka teatralna, muzyka, poezja i malarstwo). Tu nie ma wygranych i przegranych. Wprawdzie jury ocenia występy uczestników, zawsze bardzo dobrze przygotowane i głęboko przemyślane, ale najważniejsze jest bycie razem, zjednoczenie w modlitwie i wspominaniu Ojca Świętego.
Tak jak On lubił przyjeżdżać w Tatry i do Zakopanego, tak i Wy przyjedźcie do nas, by przeżyć niezapomniane chwile wśród górskiej przyrody, by wspólnie bawić się i radować na chwałę Pana.
Organizatorem festiwalu jest Burmistrz Miasta Zakopane.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.zakopane.eu
Serdecznie zapraszamy!

Regulamin V Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej.doc

Teatr.doc

Plastyka.doc

Piosenka.doc

Literatura.doc

formularz zgłoszeniowy.doc

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł
  • Podkładki korkowe FolkPodkładki korkowe FolkPodkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...
    25 zł
  • Sakiewka IISakiewka IISakiewka filcowa z naszytym ludowym motywem. Zamykana na rzep.   Szerokość ok. 11 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 58 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy
    40 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.