Zakopane
Zaproszenia
Magdalena Wanat i Anna Żebracka w galerii "Strug"
Wtorek, 17 listopada 2009 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Zespół Szkół Plastycznych im. A. Kenara w Zakopanem zaprasza na otwarcie wystawy: "Rysunek i malarstwo - Magdalena Wanat i Anna Żebracka".
Na wystawie zaprezentowane zostaną prace Magdaleny Wanat i Anny Żebrackiej - uczennic klas dyplomowych, stypendystek Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2008/2009.
17 listopada (wtorek) 2009 roku o godz. 16.30 w Szkolnej Galerii "Strug", ul. Kościeliska 35.
Zobacz w naszym sklepie:
- „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Grafika Folk w ramce V
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Bransoletka "Moon"
Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm. 45 zł



