PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Gwiazdy w Grand Nosalowym Dworze: Czesław Śpiewa

Sobota, 7 sierpnia 2010 r.
Autor: AKS

Gwiazdy w Grand Nosalowym Dworze: Czesław ŚpiewaW sobotę 7. sierpnia o godz. 20.00 w widokowym klubie Panoramika na szczycie hotelu Grand Nosalowy Dwór wystąpi Czesław Mozil, znany lepiej jako Czesław Śpiewa.


Koncert charyzmatycznego artysty to kolejna wakacyjna propozycja nowego zakopiańskiego hotelu. W czerwcu i lipcu pod Nosalem można było posłuchać Andrzeja Bachledę z zespołem, Grzegorza Turnaua solo oraz jam session z udziałem Leszka Możdżera i Tymon Tymański Polish Brass Ensemble.

Czesław Mozil to polski wokalista, kompozytor i muzyk. W wieku pięciu lat wyjechał z rodzicami do Danii, gdzie ukończył Duńską Królewską Akademię Muzyczną i mieszkał, aż do 28 roku życia. Nie tracił jednak kontaktu z Polską i coraz częściej wracał do ojczyzny. W 2000 roku założył zespół Tesco Value, z którym przez długi czas koncertował, biorąc udział m. in. w Roskilde Festival. W Polsce znany jest przede wszystkim dzięki swojemu projektowi Czesław Śpiewa. Jego pierwsza płyta zatytułowana „Debiut” uzyskała status podwójnej platyny i została nagrodzona trzema Fryderykami. Utwór „Maszynka do świerkania” promujący płytę stał się przebojem – na portalu YouTube liczba wyświetleń do ponad 4 miliony!

Twórczość Czesława jest oryginalna i trudna do jednoznacznego zaszufladkowania. To coś pomiędzy rockiem ze śladami punk rocka a muzycznym kabaretem. Sam artysta opisuje utwory jako „alternatywny pop z podtekstem punkowym”. Czesław Śpiewa to autorski projekt, w którym Mozil występuje z różnymi muzykami i rozmaitym instrumentarium. Czesław to wykonawca niezwykle charyzmatyczny, sympatyczny, utrzymujący świetny kontakt z publicznością. Jego koncerty cechuje wyjątkowa atmosfera i klimat. W Grand Nosalowym Dworze usłyszymy Czesława podczas kameralnego koncertu solo, w widokowym klubie Panoramika, na szczycie czterogwiazdkowego hotelu Grand Nosalowy Dwór.

 

Rezerwacja biletów w cenie 50 zł w recepcji hotelu Grand Nosalowy Dwór osobiście lub pod nr 18 20 22 350.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Sakiewka IIISakiewka IIISakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 10 cm Wysokość ok. 17 cm Długość ze sznurkiem ok. 50 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    40 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VMagnes Folk na lodówkę VMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.