PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

III Puchar Misia Stramusia

Niedziela, 24 lutego 2013 r.
Autor: AKS

III Puchar Misia Stramusia24 lutego na łatwych trasach zakopiańskiego Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal odbędą się trzecie otwarte zawody narciarskie i snowboardowe dla dzieci o Puchar Misia Stramusia. Organizatorem imprezy jest Szkoła Narciarska STRAMA z Zakopanego.


Zawody są uwieńczeniem sześciu tygodni szkoleń i kursów feryjnych oraz świetną okazją do zaprezentowania przez dzieci zdobytych umiejętności narciarskich i snowboardowych.

W narciarskim Pucharze Misia Stramusia mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 12 lat, a w zawodach snowboardowych w wieku od 8 do 14 lat. Każde dziecko zostanie sklasyfikowane w odpowiedniej kategorii wiekowej. Młodzi narciarze i snowboardziści będą rywalizować o jedno z trzech miejsc na podium w każdej kategorii z podziałem na chłopców i dziewczynki.

ZAWODY PEŁNE ATRAKCJI
III Puchar Misia Stramusia to święto dzieci oraz moc atrakcji narciarskich i snowboardowych przygotowanych przez organizatorów pod Nosalem. Zawodom towarzyszą także poza narciarskie animacje prowadzone przez instruktorów szkoły STRAMA, zabawy edukacyjne uczące zachowań na stoku realizowane przez Policję oraz testy nart dla dzieci.

Każde dziecko biorące udział w zawodach zostanie nagrodzone i weźmie udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród.

Poza pięknymi pucharami i medalami wśród nagród znajdują się: tygodniowy wyjazd na narty do Austrii, odzież i akcesoria znanych marek sportowych i wiele innych . Na zawodach dla dzieci nie może zabraknąć słodkich niespodzianek, którymi dla Miś Stramuś będzie obdarowywał dzieci.

KIM JEST MIŚ STRAMUŚ?
Miś Stramuś to przyjaciel dzieci i patron programu szkoleniowego prowadzonego przez Szkołę Strama.  Miś mieszka w chatce pod Nosalem. Od najmłodszych lat jeździ na nartach i bardzo to lubi, dlatego każdej zimy przechadza się między trasami, uczy i  dopinguje jeżdżące na nartach i snowboardzie dzieci. Przed startem wraz z instruktorami  opiekunami poprowadzi rozgrzewkę dla dzieci oraz nauczy je podstawowych ćwiczeń, które pozwolą dobrze przygotować się do zjazdów i uniknąć ewentualnych kontuzji.
Miś Stramuś będzie towarzyszyć dzieciom i mocno trzymać za nie kciuki, a przede wszystkim wprowadzi przyjazną atmosferę zabawy. 

„ PUCHAR MISIA STRAMUSIA” wpisuje się w działania szkoły narciarskiej STRAMA objęte wspólnym hasłem „Dzieci na nartach”. Serdecznie zapraszamy na zawody wszystkie dzieci. Planujemy wiele atrakcji dodatkowych – chcemy, aby to wydarzenie było świętem dzieci i dostarczyło fantastycznych przeżyć i emocji, które są nieodłącznym elementem uprawiania wspaniałego sportu, jakim jest narciarstwo” – mówi Katarzyna Strama, wielokrotna mistrzyni Polski w narciarstwie alpejskim i właścicielka szkoły narciarskiej STRAMA.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW 24.02.2013 r.
Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal, ul. Balzera 30, 34-500 Zakopane
START narty : godz. 10:00
START snowboard:godz.11:00
Oficjalne wyniki i dekoracja zwycięzców: godz. 15:00
Opłata startowa i udział w atrakcjach wynosi:
- pierwsza dyscyplina:  1 dziecko 50 zł, rodzeństwo 90 zł,
- druga dyscyplina:  1 dziecko 40 zł, rodzeństwo 80 zł
 
UWAGA: podczas zawodów istnieje obowiązek posiadania kasku!!!

ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
•    Online poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej szkoły
•    Osobiście w biurze szkoły przy ul. Balzera 30 w Zakopanem codziennie w godzinach: od 9:00 do 19:00
•    E-mail: szkolastrama@nosal.pl
•    Telefonicznie: 18 20 114 41, 18 20 116 46
Więcej informacji na temat Pucharu Misia Stramusia, można uzyskać na stronie internetowej szkoły: www.strama-szkola.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Aniołek duży IAniołek duży IAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł
  • Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...
    145 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.