PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Wodne Kino w Termie Bania – odsłona druga

Sobota, 15 października 2011 r.
Autor: AKS

Wodne Kino w Termie Bania – odsłona drugaW ramach cyklu "Wodne Kino" goście Termy Bania, relaksując się w gorących wodach, mają okazję uczestniczyć w kinowych seansach. 15 października – "Nóż w wodzie".


Zaskakująca aranżacja. Sala kinowa zastąpiona termalną wodą i otoczeniem malowniczego tatrzańskiego krajobrazu. W ramach Wodnego Kina goście Termy mogą łączyć relaks w gorących wodach z uczestnictwem w projekcjach różnorodnych filmowych dzieł.

- Cykl od początku wzbudzał zainteresowanie. Przede wszystkim ze względu na nietypową formę projekcji, wychodzącą poza mury typowego kina. – mówi Kinga Cierniak z Działu Marketingu Termy Bania – Poza tym, relaks w termalnych wodach, zwłaszcza w obliczu jesiennej aury jest niezwykle atrakcyjny. Filmowy pokaz, staje się dla gości atrakcyjną wartością dodaną.

W tym tygodniu wszyscy goście białczańskiej Termy będą mogli poznać lub przypomnieć sobie jedno z najbardziej znanych dzieł Romana Polańskiego. Nóż w wodzie, bo o nim mowa, to pierwszy film Romana Polańskiego i pierwsze krajowe dzieło nominowane do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Obraz ukazuje konfrontację studenta z ustatkowanym dziennikarzem na tle konsumpcyjnego stylu życia i rywalizacji miłosnej. Muzyka Krzysztofa Komedy, znakomite kreacje aktorskie, dbałość o każdy detal i reżyserki kunszt wpłynęły na sukces filmu także poza granicami naszego kraju. Dzieło, nietracące nic ze swej aktualności wciąż cieszy się powodzeniem wśród kolejnych pokoleń kinomanów.

- Stawiamy na różnorodność filmowych propozycji, tak by odpowiadały odmiennym gustom.– mówi Kinga Cierniak z Działu Marketingu Termy Bania – Mamy nadzieję, że taki rodzaj rozrywki w czasie kąpieli w Termie spodoba się naszym gościom.

Na kolejną sobotę, 22 października przewidziano pokaz filmu Błękit. Bollywoodzka produkcja to barwna historia i dużo muzyki – projekcja obowiązkowa dla miłośników kina indyjskiego lub osób, które jeszcze nie miały szansy się z nim zapoznać.

Uczestnictwo w projekcjach cyklu Wodne Kino nie wiąże się z żadnymi kosztami. Obowiązuje bilet do Strefy Głośnej w Termie Bania.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Podkładki korkowe FolkPodkładki korkowe FolkPodkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...
    25 zł
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    175 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XMagnes Folk na lodówkę XMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.