PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Białka Tatrzańska

Zaproszenia

Wodne Kino w Termie Bania – odsłona druga

Sobota, 15 października 2011 r.
Autor: AKS

Wodne Kino w Termie Bania – odsłona drugaW ramach cyklu "Wodne Kino" goście Termy Bania, relaksując się w gorących wodach, mają okazję uczestniczyć w kinowych seansach. 15 października – "Nóż w wodzie".


Zaskakująca aranżacja. Sala kinowa zastąpiona termalną wodą i otoczeniem malowniczego tatrzańskiego krajobrazu. W ramach Wodnego Kina goście Termy mogą łączyć relaks w gorących wodach z uczestnictwem w projekcjach różnorodnych filmowych dzieł.

- Cykl od początku wzbudzał zainteresowanie. Przede wszystkim ze względu na nietypową formę projekcji, wychodzącą poza mury typowego kina. – mówi Kinga Cierniak z Działu Marketingu Termy Bania – Poza tym, relaks w termalnych wodach, zwłaszcza w obliczu jesiennej aury jest niezwykle atrakcyjny. Filmowy pokaz, staje się dla gości atrakcyjną wartością dodaną.

W tym tygodniu wszyscy goście białczańskiej Termy będą mogli poznać lub przypomnieć sobie jedno z najbardziej znanych dzieł Romana Polańskiego. Nóż w wodzie, bo o nim mowa, to pierwszy film Romana Polańskiego i pierwsze krajowe dzieło nominowane do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Obraz ukazuje konfrontację studenta z ustatkowanym dziennikarzem na tle konsumpcyjnego stylu życia i rywalizacji miłosnej. Muzyka Krzysztofa Komedy, znakomite kreacje aktorskie, dbałość o każdy detal i reżyserki kunszt wpłynęły na sukces filmu także poza granicami naszego kraju. Dzieło, nietracące nic ze swej aktualności wciąż cieszy się powodzeniem wśród kolejnych pokoleń kinomanów.

- Stawiamy na różnorodność filmowych propozycji, tak by odpowiadały odmiennym gustom.– mówi Kinga Cierniak z Działu Marketingu Termy Bania – Mamy nadzieję, że taki rodzaj rozrywki w czasie kąpieli w Termie spodoba się naszym gościom.

Na kolejną sobotę, 22 października przewidziano pokaz filmu Błękit. Bollywoodzka produkcja to barwna historia i dużo muzyki – projekcja obowiązkowa dla miłośników kina indyjskiego lub osób, które jeszcze nie miały szansy się z nim zapoznać.

Uczestnictwo w projekcjach cyklu Wodne Kino nie wiąże się z żadnymi kosztami. Obowiązuje bilet do Strefy Głośnej w Termie Bania.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Korale folkowe IKorale folkowe IKorale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm.
    70 zł
  • Aniołek duży IIAniołek duży IIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.