Jaworzynka
Zaproszenia
W intencji podhalańskich muzykantów...
Niedziela, 6 czerwca 2010 r.
Autor: Bartłomiej Koszarek
Autor: Bartłomiej Koszarek
Dominikanie wraz z muzykantami z Bukowiny zapraszają wszystkich na specjalną Mszę Świętą, w intencji podhalańskich muzykantów i ich rodzin. Liturgia będzie sprawowana 6 czerwca w niedzielę o godzinie 9.00 w Sanktuarium Królowej Tatr na Jaworzynce. Muzykanci proszeni są o zabranie ze sobą instrumentów by wspólnie zagrać naszej Matce Bożej Jaworzyńskiej.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa XIV
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Aniołek duży II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - „Baby i Dezerterzy”
Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...40 zł



