Jaworzynka
Zaproszenia
W intencji podhalańskich muzykantów...
Niedziela, 6 czerwca 2010 r.
Autor: Bartłomiej Koszarek
Autor: Bartłomiej Koszarek
Dominikanie wraz z muzykantami z Bukowiny zapraszają wszystkich na specjalną Mszę Świętą, w intencji podhalańskich muzykantów i ich rodzin. Liturgia będzie sprawowana 6 czerwca w niedzielę o godzinie 9.00 w Sanktuarium Królowej Tatr na Jaworzynce. Muzykanci proszeni są o zabranie ze sobą instrumentów by wspólnie zagrać naszej Matce Bożej Jaworzyńskiej.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Agatka"
Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane. 75 zł - Wisiorek "Ogródek 1"
Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm. 30 zł - Muzycko piknie gros... - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...40 zł



