Jaworzynka
Zaproszenia
W intencji podhalańskich muzykantów...
Niedziela, 6 czerwca 2010 r.
Autor: Bartłomiej Koszarek
Autor: Bartłomiej Koszarek
Dominikanie wraz z muzykantami z Bukowiny zapraszają wszystkich na specjalną Mszę Świętą, w intencji podhalańskich muzykantów i ich rodzin. Liturgia będzie sprawowana 6 czerwca w niedzielę o godzinie 9.00 w Sanktuarium Królowej Tatr na Jaworzynce. Muzykanci proszeni są o zabranie ze sobą instrumentów by wspólnie zagrać naszej Matce Bożej Jaworzyńskiej.
Zobacz w naszym sklepie:
- Ludowe etui na tablet III
Ludowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Komplet "Droga Mleczna"
Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...260 zł - Wisiorek "Ogródek 5"
Wisiorek, z sukna i cekin. Średnica zawieszki 3 cm. Obw. 70 cm 30 zł



