Jaworzynka
Zaproszenia
W intencji podhalańskich muzykantów...
Niedziela, 6 czerwca 2010 r.
Autor: Bartłomiej Koszarek
Autor: Bartłomiej Koszarek
Dominikanie wraz z muzykantami z Bukowiny zapraszają wszystkich na specjalną Mszę Świętą, w intencji podhalańskich muzykantów i ich rodzin. Liturgia będzie sprawowana 6 czerwca w niedzielę o godzinie 9.00 w Sanktuarium Królowej Tatr na Jaworzynce. Muzykanci proszeni są o zabranie ze sobą instrumentów by wspólnie zagrać naszej Matce Bożej Jaworzyńskiej.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa II
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...160 zł - Flakon szklany III
Falkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm. 130 zł - Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka Rybka
Zespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...40 zł



