Jaworzynka
Zaproszenia
W intencji podhalańskich muzykantów...
Niedziela, 6 czerwca 2010 r.
Autor: Bartłomiej Koszarek
Autor: Bartłomiej Koszarek
Dominikanie wraz z muzykantami z Bukowiny zapraszają wszystkich na specjalną Mszę Świętą, w intencji podhalańskich muzykantów i ich rodzin. Liturgia będzie sprawowana 6 czerwca w niedzielę o godzinie 9.00 w Sanktuarium Królowej Tatr na Jaworzynce. Muzykanci proszeni są o zabranie ze sobą instrumentów by wspólnie zagrać naszej Matce Bożej Jaworzyńskiej.
Zobacz w naszym sklepie:
- „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł - Aniołek średni III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa. 13 zł - Portfel III
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki. Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny 35 zł



