PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Wiadomości

Rozpoczyna się spis próbny do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań

Środa, 7 kwietnia 2010 r.
Autor: AKS

Rozpoczyna się spis próbny do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i MieszkańNa mocy ustawy o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2011 r., w dniach od 1 kwietnia do 31 maja br. w 16 wybranych gminach w Polsce odbędzie się spis próbny, w trakcie którego zostaną sprawdzone rozwiązania metodologiczne, organizacyjne i techniczne, które będą zastosowane w spisie powszechnym. W naszym województwie do spisu próbnego wybrana została gmina Kościelisko.


Do wylosowanych mieszkań i budynków w godz. od 8.00 do 20.00 przyjdą rachmistrzowie w celu spisania ankiety elektronicznej.

Jest też możliwość samodzielnego wypełnienia ankiety poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego. Samospis internetowy rozpocznie się już od pierwszego dnia spisu próbnego, tj. od 1 kwietnia i potrwa do 16 maja 2010 r. Metoda on-line jest najdogodniejszą metodą spisywania. Formularz dostępny poprzez stronę www.spis.gov.pl.

W przypadku jakichkolwiek problemów należy kontaktować się z ogólnopolskim call center pod numerem telefonu: 0 801 802 001.

Wszystkie informacje uzyskane w trakcie spisu objęte są tajemnicą statystyczną i będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do zbiorczych opracowań statystycznych.

Wójt Gminy Kościelisko jako Gminny Komisarz Spisowy prosi mieszkanców o przychylne przyjmowanie rachmistrzów.

Więcej informacji o spisie: Ulotka_NSP.pdf

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk na lodówkę IVMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Spinka góralska VISpinka góralska VIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.