Kościelisko
Zaproszenia
Lato w Kościelisku
Niedziela, 1 lipca 2012 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zaprasza serdecznie na Festyn na otwarcie cyklu imprez pod nazwą "Lato w Kościelisku". Festyn odbędzie się w dniu 1 lipca 2012 r. tj. w niedzielę na scenie plenerowej w Kościelisku na Chotarzu. Początek o godzinie 16.30. W programie m.in. występy zespołów regionalnych z terenu Gminy Kościelisko, występ grupy gimnastycznej "Szarotki" działającej przy GOKR Kościelisko, a o godzinie 19.30 koncert zespołu "JazGot" z liderem Janem Trebunią -Tutką.
Zobacz w naszym sklepie:
- Magnes Folk na lodówkę VI
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Magnes Folk na lodówkę V
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Portfel III
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki. Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny 35 zł



