Kościelisko
Zaproszenia
Przedstawienie „Podłazy” w wykonaniu góralskiego zespołu „Polaniorze”
Czwartek, 7 lutego 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko oraz Związek Podhalan Oddział Kościelisko zapraszają w Tłusty Czwartek 7 lutego o godz. 19.00 do Domu Ludowego w Kościelisku na przedstawienie „Podłazy” w wykonaniu góralskiego zespołu „Polaniorze” z Kościeliska.
Bilety w cenie 15 zł i 8 zł do nabycia bezpośrednio przed występem.
Zobacz w naszym sklepie:
- Słownik biograficzny "Podhalanie" tom I
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł - Torebka filcowa XIV
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Spinka góralska XIX
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z srebrną małą szarotką. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł



