PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Patronat medialny WATRA

„Kwiaty ojczyste” w Javorinie

Niedziela, 14 czerwca 2015 r.   Autor: Piotr Kyc

„Kwiaty ojczyste” w Javorinie13 czerwca w Restauracji Javorina znajdującej się przy ulicy Strążyskiej 1 w Zakopanem zorganizowano wernisaż wystawy „Kwiaty ojczyste. Ściany tej stylowej, słynącej do dobrego jedzenia restauracji zostały ozdobione wieloma dużej urody dziełami przedstawiającymi kwiaty. Wystawie towarzyszyła dobra muzyka. Był i poczęstunek z motywami kwiatowymi. Organizatorzy piszą:” Cicha obecność kwiatów w ludzkim życiu ubogaca nas. Z drugiej strony sens istnienia tego delikatnego piękna musi wykraczać daleko poza ludzką egzystencję. Organizując ekspozycję pragniemy wniknąć głębiej w fenomen kwiatów zachęcając tym samym odwiedzających wystawę gości do chwili refleksji. Tytuł wystawy czerpiemy z utworu Czesława Niemena "Kwiaty ojczyste". czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.