Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert "Jesteśmy razem"
Wtorek, 1 czerwca 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrzm Miasta Nowy Targ, dyrektorzy nowotarskich przedszkoli publicznych i prywatnych oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert pt. "Jesteśmy razem", który odbędzie się 1 czerwca 2010 r. o godz. 15 w Miejskim Ośrodku Kultury.
Koncert organizowany jest po raz jedenasty. Tradycyjnie już w jego trakcie przedszkolaki wystąpią z programem artystycznym dla swoich rówieśników, rodzin i zaproszonych gości.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa IV
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...130 zł - „Zatraceniec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Magnes Folk na lodówkę VI
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł



