Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert "Jesteśmy razem"
Wtorek, 1 czerwca 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrzm Miasta Nowy Targ, dyrektorzy nowotarskich przedszkoli publicznych i prywatnych oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert pt. "Jesteśmy razem", który odbędzie się 1 czerwca 2010 r. o godz. 15 w Miejskim Ośrodku Kultury.
Koncert organizowany jest po raz jedenasty. Tradycyjnie już w jego trakcie przedszkolaki wystąpią z programem artystycznym dla swoich rówieśników, rodzin i zaproszonych gości.
Zobacz w naszym sklepie:
- Poduszka brązowa II
Poduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm. 100 zł - Ludowe etui na tablet VI
Ludowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - „Lykorz mimo włosnyj wóli”
Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...40 zł



