Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert "Jesteśmy razem"
Wtorek, 1 czerwca 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrzm Miasta Nowy Targ, dyrektorzy nowotarskich przedszkoli publicznych i prywatnych oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert pt. "Jesteśmy razem", który odbędzie się 1 czerwca 2010 r. o godz. 15 w Miejskim Ośrodku Kultury.
Koncert organizowany jest po raz jedenasty. Tradycyjnie już w jego trakcie przedszkolaki wystąpią z programem artystycznym dla swoich rówieśników, rodzin i zaproszonych gości.
Zobacz w naszym sklepie:
- Falkon szklany I
Falkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm. 120 zł - Ludowe etui na tablet II
Ludowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Torebka filcowa XI
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...160 zł



