Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert "Jesteśmy razem"
Wtorek, 1 czerwca 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrzm Miasta Nowy Targ, dyrektorzy nowotarskich przedszkoli publicznych i prywatnych oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert pt. "Jesteśmy razem", który odbędzie się 1 czerwca 2010 r. o godz. 15 w Miejskim Ośrodku Kultury.
Koncert organizowany jest po raz jedenasty. Tradycyjnie już w jego trakcie przedszkolaki wystąpią z programem artystycznym dla swoich rówieśników, rodzin i zaproszonych gości.
Zobacz w naszym sklepie:
- Bransoletka Purpurosa
Bransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł - Naszyjnik "Agatka"
Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane. 75 zł - Korale folkowe III
Korale folkowe wykonane z białego tybetu i zielonej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 100 cm. 70 zł



