PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Czwartek Literacki z Joanną Corradini - Bielską

Piątek, 19 czerwca 2015 r.
Autor: Justyna Watycha

Czwartek Literacki z Joanną Corradini - Bielską„Kotki, koniki i inne wierszyki” zagościły w ramach Czwartku Literackiego dla Dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zakopanem. Najmłodsi czytelnicy mieli okazję spotkać się z autorką książeczki poświęconej dla dzieci panią Joanną Corradini - Bielską. Joanna Corradini - Bielska jest nie tylko autorką urokliwej książeczki, ale przede wszystkim lekarzem neurologiem , członkiem Unii Polskich Pisarzy Lekarzy.


Podczas spotkania zaprosiła najmłodszych do zaczarowanego świata strachów na wróble, klocków leczonych przez doktora  i śpiącego supełka. Wiersze  bardzo przypadły do gustu dzieciom i zostały nagrodzone gromkimi brawami.  Podczas Literackiego Czwartku nie  zabrakło także zagadek związanych z książką, a wszystkie prawidłowe odpowiedzi pani Joanna nagradzała słodkościami.

Ogromną niespodzianką było podarowanie wszystkim dzieciom przez autorkę książeczki  pt. „Kotki, koniki i inne wierszyki” wraz z autografem.

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.