PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

Wielki Finał Akcji "Milka. Razem dla Tatr"

26–27 czerwca 2010 r.
Autor: AKS

Wielki Finał Akcji "Milka. Razem dla Tatr"26 czerwca Milka zaprasza na pełny wrażeń finał akcji „Milka. Razem dla Tatr!”, który odbędzie się na Placu Niepodległości w Zakopanem.


Gry i zabawy dla dzieci, konkursy wiedzy o Tatrach, koncert Afromental, pokaz sztuczek akrobatycznych, show taneczne w wykonaniu zespołu Rafała Tito, a przede wszystkim ogłoszenie wyników głosowania internautów na wybrane przez nich symbole Tatr, czekają na Państwa w sobotę 26 czerwca w Zakopanem.

O godzinie 19.30 Stefan Golonka, Prezes Kraft Foods Polska wręczy trzy czeki na łączną kwotę miliona złotych dr Pawłowi Skawińskiemu, Dyrektorowi Tatrzańskiego Parku Narodowego. Pieniądze zostaną przeznaczone na ochronę trzech symboli Tatr, które w głosowaniu internautów zdobyły największą liczbę głosów. Na ochronę symbolu, który zajął w głosowaniu I miejsce Milka przeznaczy 500 000 zł, symbol, który znalazł się na II miejscu otrzyma 300 000 zł., a na III miejscu – 200 000 zł.

W niedzielę, 27 czerwca emocje będę nie mniejsze!. Wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w konkursach sprawnościowych: „Zwinny jak świstak”, „Chyża jak kozica” czy „Silny jak niedźwiedź”, obejrzeć pokaz technik ratunkowych oraz sprzętu przygotowany przez doświadczonych ratowników TOPR, a także bawić się podczas występów kabaretu Twister i zespołu Tatrzańskie Zbójniki.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza"Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...
    175 zł
  • Nuty spod Hól - Kapela ZokopianyNuty spod Hól - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Andrzej Dziubas, Henryk Krzeptowski...
    40 zł
  • Aniołek mały IIIAniołek mały IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.