PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Zaproszenia

ZAKO_TWORY: Targi Dizajnu pod Giewontem - edycja świąteczna

Sobota, 6 grudnia 2014 r.
Autor: Regina Watycha

ZAKO_TWORY: Targi Dizajnu pod Giewontem - edycja świąteczna6 grudnia pod Giewontem odbędzie się druga edycja Targów Dizajnu: Zako_Twory. Tym razem na zakopiańskich targach pojawi się ze swoimi pracami 38 wystawców z całej Polski, w tym również z Podhala. W galerii STRH przy ul. Krupówki 4a będzie można zobaczyć oraz nabyć artykuły z zakresu mody, grafiki, biżuterii i różnych form użytkowych. Hasłem przewodnim zimowej edycji Zako_Tworów są zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Jak można się więc spodziewać, poza produktami codziennego użytku, pojawią się ręcznie robione ozdoby choinkowe, ciepłe czapki, czy plecione na drutach rękawice inspirowane Bożym Narodzeniem.


Zako_Twory to jedna z niewielu imprez w Zakopanem, której ideą jest stworzenie przestrzeni dla młodych artystów, osób z pasją tworzenia i nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Ich pierwsza edycja miała miejsce na wiosnę bieżącego roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców i turystów.  

Tego rodzaju targi odbywają się w wielu polskich miastach. W Zakopanem organizują je: Basia Majcher, Blanka Gluzińska i Paulina Rzankowska.  

- Organizując taki event w naszym rodzinnym mieście chciałyśmy stworzyć miejsce, gdzie będą mogli  spotkać się młodzi ludzie z pasją oraz wszyscy ci, którzy doceniają kunszt pracy, inwencję twórczą i niebanalne wzornictwo. Podczas świątecznej edycji targów, wszyscy, którzy nas odwiedzą, będą mieli okazję zetknąć się z artystami młodego pokolenia, którzy z przedmiotów codziennego użytku tworzą małe dzieła sztuki. A przy okazji kupić wyjątkowe prezenty na nadchodzące święta - mówi Paulina Rzankowska.
 
Miejsce: Galeria STRH
Ul. Krupówki 4a, Zakopane

Data: 6 grudnia 2014r.
Godz: 11:00 – 18:00    

KONTAKT do Organizatorów
Basia Majcher 600 481 776
Blanka Gluzińska 607 951 689
Paulina Rzankowska 604 13 50 24
email: zakotwory@gmail.com

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa ITorebka filcowa ITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Torebka filcowa IITorebka filcowa IITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA -...
    160 zł
  • Magnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk na lodówkę VIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.