PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Zaproszenia

Wystawa grafiki i malarstwa Anny Trebuni-Wyrostek

Piątek, 7 października 2011 r.
Autor: AKS

Wystawa grafiki i malarstwa Anny Trebuni-WyrostekGminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zaprasza do sali wystawowej GOKR Kościelisko przy ulicy Nędzy-Kubińca 76 do obejrzenia ciekawej wystawy grafiki i malarstwa. Autorką prac jest Anna Trebunia-Wyrostek z Cichego, która jest członkiem znanego zespołu "Trebunie-Tutki". Wystawa czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 do 16.30 do 4 listopada 2011 r. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 7 października o godz. 18.00.


ANNA TREBUNIA-WYROSTEK

Urodzona w 1975 roku w Zakopanem. Absolwentka Technikum Tkactwa Artystycznego w Zakopanem. W latach 1996-2001 studia na Wydziale Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, zakończone dyplomem w Pracowni Rysunku prof. Włodzimierza Kotkowskiego. Tworzy w technice linorytu, wklęsłodruku, zajmuje się też fotografią i malarstwem.

Ważniejsze wystawy:

 • zbiorowe: galeria ZPAP „Pryzmat” w Krakowie (1999), galeria „Marchołt” w Katowicach – wystawa pokonkursowa (2000), Wyższa Szkoła Filmowa w Pradze (w ramach imprezy Kraków – Praga 2000), Pałac Sztuki w Krakowie (wystawa prac dyplomowych ASP 2001), Miejska Galeria Sztuki w Zakopanem (wystawa prac absolwentów szkoły im. Heleny Modrzejewskiej 2003)
 • indywidualne: Gminne Centrum Kultury w Krościenku n/D (2000), galeria „Art.-Foto” Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie (2001), galeria Politechniki Krakowskiej „Stara Polana” w Zakopanem (2002), Galeria Autorska Bronisława Chromego w Krakowie (2004), Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach (2004), Centrum Kultury Młodych w Łodzi – wystawa rodzinna (2006), Galerie MBWA „U Jaksy” w Miechowie i „Jatki” w Nowym Targu (wraz z tatą Władysławem – 2007).
Zobacz w naszym sklepie:
 • Spinka góralska ISpinka góralska IMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
  170 zł
 • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
  110 zł
 • Komplet "Droga Mleczna"Komplet "Droga Mleczna"Elegancki komplet, naszyjnik z wisiorkiem, kolczyki oraz bransoletka. Nadaje się do na wieczór, do sukienki, do białej, czarnej bluzki. Może być kompletem ślubnym...
  260 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.