Nowy Targ
Zaproszenia
Śląsko – podhalańskie rymami ugwarzanie
Sobota, 17 października 2009 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Nowotarska Grupa poetycka oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu mają zaszczyt zaprosić na śląsko-podhalańskie rymami ugwarzanie.
Wieczornica poetycka odbędzie się 17 października (sobota) o godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Udział biorą poeci ze Śląska: Ewelina Kuśka, Regina Sobik, Bogdan Dzierżawa i Stanisław Neblik oraz poeci z Miasta Wanda Szado – Kudasikowa, Roman Dzioboń i Krzysztof Kokot.
Zobacz w naszym sklepie:
- Spinka góralska XVII
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 18,5 cm. 350 zł - Wisiorek "Ogródek 2"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - Słownik biograficzny "Podhalanie" tom II
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie II Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł



