Ząb
Kultura
50-lecie “Zbójnicka” z Zębu
Niedziela, 7 grudnia 2014 r.
Autor: Maciej Stasiński
Autor: Maciej Stasiński
Pod koniec listopada odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia Zespołu Regionalnego “Zbójnicek” z Zębu. Obchody rozpoczęła Mszą Św. w kościele św. Anny w Zębie. Następnie w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Zębie odbyła się część artystyczna. Wyświetlono m.in. filmu dokumentalny p.t. “Z tyk zymbiańskik wiyrchow”. Nie zabrakło występu zespołu “Zbójnicek”. Świętowanie jubileuszu zakończyła zabawa góralska w karczmie Śleboda w Zębie przy muzyce “Śwarnych”. W serwisie Watra zapraszamy do obejrzenia foto-relacji przygotowanej przez Łukasza Nodzyńskiego.
Zobacz w naszym sklepie:
- Ludowe etui na tablet III
Ludowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Aniołek duży V
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Aniołek duży II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł
Galerie zdjęć:



