PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Agnieszka Przekupień – kolejny skarb Kościeliska

Wtorek, 23 grudnia 2014 r.   Autor: Piotr Kyc

Agnieszka Przekupień – kolejny skarb KościeliskaPod Giewontem spotyka się wiele wszechstronnie utalentowanych osób. Niektóre nie są jeszcze szerzej znane, a już mogą się pochwalić różnymi osiągnięciami. Z tym jednak rożnie bywa, ponieważ są to osoby na ogół unikające rozgłosu, poświęcone swojej pasji. Z przyjemnością o nich napiszemy, tak jak o Agnieszce, studentce polonistyki, której przeznaczona była zupełnie inna kariera... Przed paru laty, w Restauracji U Wnuka, podczas spotkanie opłatkowego Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im.Oswalda Balzera w Zakopanem wystąpiła Agnieszka Przekupień, absolwentka zakopiańskiego liceum. Zwróciła uwagę zaproszonych gości poziomem wykonywanych piosenek, umiejętnościami aktorskimi, pasją i...urodą. Studiowała wówczas polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Kierunek piękny i trudny. Uczelnia zacna ale to, co i w jakim stylu zaprezentowała Agnieszka jako wokalistka wskazywało na jeszcze inny kierunek jej marzeń. czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.