PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Kościelisko

Kultura

W okresie świąteczno-noworocznym...

Sobota, 6 grudnia 2014 r.
Autor: Maciej Stasiński

W okresie świąteczno-noworocznym...Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko i Związek Podhalan O/ Kościelisko jak co roku bardzo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniach odbywających się na terenie gminy Kościelisko w okresie świąteczno-noworocznym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. warsztaty ozdób świątecznych, kiermasz bożonarodzeniowy, gdzie można nabyć wiele ciekawych i oryginalnych ozdób, kartek ręcznie zdobionych czy przepysznych pierników w wyszukanych kształtach, a także wiele, wiele innych pięknych rzeczy. Odbędzie się również świąteczny występ góralskiego zespołu „Polaniorze” z Kościeliska, który będzie miał miejsce w Domu Ludowym w Kościelisku w niedzielę 28 grudnia 2014r. o godz. 18:30, bilety w cenie 15 zł normalne i 8 zł ulgowe do nabycia bezpośrednio przed występem, rezerwacja po nr tel. 182070051.


Następnie dnia 30 grudnia 2014r. o godz. 19:00 na tej samej scenie będzie miał miejsce świąteczny koncert zespołu Trebunie-Tutki, bilety w cenie 35 zł normalne i 25 zł ulgowe. Rezerwacja i przedsprzedaż w GOKR Kościelisko przy ul. Nędzy-Kubińca 76, tel. 1820 70051.

Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko w dniach 15.12.2014r.- 31.01.2015r.zaprasza również na wystawę obrazów na szkle autorstwa Zofii Majerczyk-Owczarek, wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30 w siedzibie GOKR Kościelisko przy ul. Nędzy-Kubińca 76. Wernisaż odbędzie się 02 stycznia 2015r. tj. piątek o godz. 18:00 w GOKR Kościelisko.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    40 zł
  • Grafika Folk w ramce VGrafika Folk w ramce VGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.